KNIHA SAMA SOBĚ ŠÉFEM

aneb staňte se podnikatelkou a jděte si za svými sny!

Přináším Vám knihu, díky které již během 10 dní odkryjete,

jak nastartovat svoje podnikání a konečně se realizovat.

CO SE V KNIZE NAUČÍTE?

 • Ochutnáte, zda máte na to být podnikatelkou
  a odkryjete svoje tajné vlohy.
 • Odhalíte, jak získat dobrý nápad na podnikání,
  které se Vám povede a ponese skutečné výsledky.
 • Pochopíte, jak vytvořit produkt,
  který přitahuje lidi a skutečně prodává.
 • Zjistíte, jak si vytvořit vlastní byznys plán
  a získáte tak jasnou mapu Vašeho podnikání.
 • Naučíte se jednat s dodavateli
  a navazovat důležité obchodní styky.
 • Nakonec odkryjete, jak efektivně komunikovat se zákazníky
  a to jak online, tak i offline.

PRO KOHO KNIHA URČENA NENÍ:

Pro ty, kteří nejsou ochotni jít do akce.

Pro ty, kteří nepřevezmou zodpovědnost za splnění vlastních cílů.

Pro ty, kteří to nemyslí s budováním svého podnikání vážně.

OCHUTNEJTE OBSAH KNIHY ZDARMA:

REFERENCE

Kniha Sama sobě šéfem je hodnotný průvodce pro začínající podnikatelky. Poskytuje potřebné informace k takovým kritickým otázkám, jako je důležitost se přesvědčit, že vaše podnikání je v souladu s vaším životním posláním a vášní, nebo že je na trhu pro váš produkt či službu ta správná skulinka. Alexandra John popisuje nejenom jak se naučit organizovat svůj čas, aby byl profesionální i osobní život v rovnováze, ale také pokrývá rozsáhlý seznam detailů, které jako podnikatelky musíme obsáhnout, abychom optimalizovaly pravděpodobnost našeho finačního úspěchu a pocitu osobního naplnění. Proto vřele doporučuji tuto knihu začínajícím podnikatelkám.

Inéz CusumanoChateu Mcely

Na paní Alex jsem narazila na FB. Nějakou dobu jsem ji sledovala a nedalo mi to, musela jsem ji oslovit. Byla jsem v začátcích podnikání a nevěděla jsem kudy kam. Potřebovala jsem radu a pomoc. Alex mě nabídla osobní schůzku, za kterou jsem strašně moc vděčná. Mluvily jsme spolu dvě hodiny a já měla hlavu jak pátrací balon. Ale naše schůzka mi mnohé dala. Alex mi hned nabídla, že mi zkontroluje webové stránky a napíše mi co změnit. A za to moc děkuji. Protože za to nechtěla ani korunu a to se dnes opravdu nevidí, abyste dostali cenné rady zadarmo. Při odchodu jsem dostala i Alexandřinu knihu Sama sobě šéfem a ani minutu jsem neváhala a nechala si ji podepsat. Tu knihu doporučuji opravdu všem ženám, co se chystají podnikat. Jsou tam úžasné věci. Ještě jednou Vám strašně moc děkuji, Alexandro.

Ingrid Klírováwww.ingridklirova.cz

Mám z on-line kurzu od Alexandry John velkou radost. Veškeré dosavadní kurzy o podnikání pro ženy se věnují především samotnému on-line podnikání. Já jsem ale produkční a on-line marketing pro mě není zase tolik stěžejní. Proto jsem nadšená z tohoto kurzu. Zjistila jsem díky němu například to, že ceny mých služeb jsou moc nízké a tím pádem jdu často do mínusu. Podařilo se mi upravit svou nabídku a začalo se mi dařit lépe. Mám z toho velkou radost.

Michaela Sýkorováprodukční

Super!!!! Je mi teprve 21 let a bojím se podnikání..ještě studuji a už teď vím, že nechci být zaměstnaná. Mám spoustu nápadů, ale nikdy mě nenapadlo přemýšlet nad dírou na trhu. Díky moc za tolik AHA momentů a hlavně mě potěšilo, že je kurz tak levný a mohla jsem si ho koupit za peníze z brigády.

Pavlína Bartošovástudentka a asistentka

Pracuji jako asistentka. Díky kurzu Alexandry jsem si udělala pořádek v tom, kam bude má živnost směřovat. Léta jsem se nepovažovala za podnikatelku, říkala jsem si, že jsem “jenom” živnostník a plním přání lidí, kteří si mé služby objednávají. Díky Alexandře mi rapidně stouplo sebevědomí, přestala jsem přemýšlet jako zaměstnanec a dovedla jsem si vyjednat lepší platební podmínky. Díky moc, Alex!

Žofie Šmejkalováasistentka

Alexandra Vám ve svém kurzu předá všechny potřebné znalosti a zkušenosti, které Vás provedou na vaší cestě k úspěšnému podnikání! I když třeba zatím ještě nemáte zcela jasnou představu o Vašem podnikání nebo nevíte, jaký produkt svým zákazníkům vlastně nabídnout. Tento kurz Vám ukáže směr a pomůže najít to "Vaše téma". Díky kurzu jsem zjistila, proč je dobré mít svůj byznys plán, a objevila nové možnosti spolupráce s dalšími podnikateli. Kurz rozhodně, a ráda doporučuji všem ženám, které chtějí ve svém životě konečně něco změnit a vzít svůj život do vlastních rukou!

Kateřina Hanákováwww.nezavislazena.cz

První rok mateřské jsem byla zcela spokojenou matkou naladěnou na své dítě, partnera, domov. Pak už jsem potřebovala znovu cítit svou konturu, přemýšlet i nad sebou, zkusit si vytvořit vlastní značku, vidět své jméno na webu, zkusit si vlastní podnikání.... Jak to ale vlastně rozjet? Za velmi příznivou cenu jsem našla odpovědi v tomto kurzu. Z každé lekce jsem si něco vzala. A na každou další lekci jsem se těšila a mohla se na ni v pohodě soustředit! Prezentace jsou tak akorát krátké, psané slovo doprovázelo mluvené slovo a to mi opravdu pomáhalo se soustředěním po celém dni honiček. Můžeš si pustit prezentaci nebo jen zvukový záznam, co zrovna potřebuješ. A Alex byla na příjmu, když jsem potřebovala, přispěchala s praktickou radou i nabídkou pomoci. Dodalo mi to odvahy. Díky, Alex!

Barbora Lichorobiecwww.ta-ulma.cz

Kniha "SAMA SOBĚ ŠÉFEM"

i jako žena můžete úspěšně podnikat!

Nepostradatelný rádce pro Vás, pokud:

 • Jste žena a chcete podnikat
 • Nejste si jistá, zda na to máte
 • Nevíte, jak s podnikáním začít
 • Nevíte, který nápad je ten nejlepší
 • Máte nápad i plán, ale nevíte, kde vzít kapitál
 • Nechcete hned na začátku podnikání udělat chybu
 • Podnikáte, ale nejde to podle Vašich představ
 • Chcete si přečíst příběhy žen, které úspěšně podnikají
 • a mnoho dalších témat…

Cena pro Vás:

149 Kč

297 Kč

Pro koho je ideální:

úplné začátečnice, začátečnice